Pridajte stránkumedzi vaše obľúbené

Povolania

všetky povolania >

Info

všetky kategórie >

Kariéra

všetky články >

Fajn príležitosť pre milovníky kávy- Zástupca predajne

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Ponuka práce

Dátum pridania: 3.5.2024

Práca

Ste komunikatívni, radi pracujete s ľuďmi a milujete vôňu kávy? Máte skúsenosti s riadiacou pozíciou v obchode? Ak áno, hľadáme práve vás! Aktuálne obsadzujeme pozíciu zástpca predajne pre spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Čaká na vás zaujímavé platové ohodnotenie s množstvom benefitov. Nástup je priamo do kmeňového stavu spoločnosti.

Náplň práce:

- Vedenie tímu ľudí, motivácia a školenie zamestnancov

- Riadenie a organizovanie činností v predajni

- Objednávanie a dopĺňanie tovaru, kontrola stavu zásob v predajni

- Obsluha zákazníkov

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Kategória

Zákaznícka podpora, Obchod

Povolania

Obchodný zástupca, Vedúci prevádzky, vedúci predajne, Vedúci úseku predajne, Zástupca vedúceho predajne/prevádzky

Mám záujem o ponuku

Najčítanejšie články

Zoznam povolaní